Naučte sa anglicky v Austrálii

Naučte sa anglicky v Austrálii : 10 dôvodov , prečo si vybrať LangportStudents on whites

  1. Každý rok, študenti z viac ako 52 národností sa rozhodnú študovať v Langports . Študenti majú zaručené študovať angličtinu v skutočne multikultúrnom prostredí pre vzdelávanie.
  2. V Langports, študenti si možu nielen zlepšiť svoju angličtinu, ale aj získať život meniace skúsenosti.
  3. Langports bol zvolený “Najlepšia jazyková škola v Austrálii ” v roku 2011 , 2012, 2013, 2014 a 2015 študentami na EducationStars.com
  4. Akademická cesta v Langports ponúka unikátne a inovatívne kurzy, ktoré pomôžu študentom dosiahnuť lepšie výsledky.
  5. Langports učitelia sa zúčastňujú odborného programu rozvoja učiteľov, a tak je zabezpečené, že študenti budú vyučovať vysoko kvalifikovaní učitelia.
  6. Vďaka našim učiteľom, študenti sú neustále motivovaní k dosiahnutiu svojich cieľov s pravidelnými správami o pokroku a spätnej väzbe .
  7. Kampusy v Langports ponúkajú vynikajúce zariadenie vo vnútri areálu školy aj mimo triedu.
  8. Langportské fakulty sa nachádza v centrách Brisbane, Gold Coast a Sydney .
  9. Langports ponúka študentom možnosť kvalitného ubytovania v bezpečnom a pokojnom prostredí.
  10. Ak sa rozhodnete študovať v Langports , študenti pomahajú Langports Nadácie spraviť rozdiel v živote znevýhodnených detí.

 

Jedna škola, tri kampusyLangports Brisbane campus

Brisbane, CBD kampus :
Langports Brisbane kampus sa nachádza v centre mesta , v blízkosti verejnej dopravy , parkov a obchodov . Moderná 3 podlažná budova má 24 priestranných učební s  novým zariadením, ktoré je prístupné pre našich študentov.

 

Front Langports GCGold Coast , Surfers Paradise kampus :
Langports Gold Coast kampus má skutočne jedinečnú polohu v centre Surfers Paradise . Je to len 2 minúty chôdze od pláže , autobusovej stanice a všetkých hlavných zábavnych centrier. Študenti môžu študovať v jednej z 20 moderných učební a využívať naše nové zariadenie.

 

Sydney, Darling Harbour kampus : 

Sydney campus

Langports Gold Coast kampus sídli v DarlingHarbour , jedna z najznámejších oblastí Sydney . 2 úrovne kampusu sa nachádzajú v blízkosti verejnej dopravy , a to je len 10 minút chôdze od centra mesta Sydney . Študenti nenájdete lepšie miesto re štúdium angličtiny v Sydney.

 

UFO English : získaj maximálny úžitok z vašej študijnej skúsenosti !

UFO

Langports UFO English Program bol navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám jednotlivých žiakov . UFO English je k dispozícii iba v Langports a je veľmi odlišný od všeobecných kurzov angličtiny vzhľadom na štruktúru a obsah programu.

V prvý deň v Langports, pre každého študenta je navrhnutý individuálny študijný program zodpovedajúci jednotlivej jazykovej schopnosti. Aby bolo zaistené , že Langports študenti študujú správnu úroveňangličtiny, študenti su rozdelení to rôznych tried pokiaľ ide o ich rozprávanie, písanie, počúvanie a čítacie schopnosti . Študenti majú tiež možnosť vybrať si kurzy týkajúce sa ich konkrétnych študijných cieľov.

VOĽBY: Elementary English (L1-2), konverzácia (L2-7), slovná zásoba a jazykové Use (L2-7), Grammar (L3-6), Úvod do Business English (L2-3) , English for Business & Administration (L4-7), anglický cez médiá a internet (L4-7), angličtina pre Engineering & Science (L4-7), angličtina pre financie a právo (L4-7).

Kurzy: Predĺženie Anglický (L2 +), Aussie Anglický (L2 +), angličtina pre prácu v Austrálii (L3 +), skúška Techniky a tipy (L4 +)

Každý pondelok, študenti majú individuálny rozhovor so svojím učiteľom s cieľom zhodnotiť ich pokrok.


Cambridge AngličtinaCambridge blue trans background

Langports Cambridge ponúka uzavreté kurzy FCE ( Prvý ) , CAE (Pokročilý ) a CPE ( Odborný ) a 2 otvorených kurzov : Flexibilné FCE a CAE . Naši Cambridge učitelia sú vysoko kvalifikovaní v anglickej jazykovej výučbe a skúsenosti v oblasti pomoci študentom v plnení ich cieľov.

IELTS

Langports IELTS - Langportsponúka intenzívne 5 tyždnovéIELTS programy  pre študentov, ktorí chcú zložiť skúšku IELTS . IELTS  boli vytvorené s cieľom zlepšiť nielen 4 makro schopnostinevyhnutné pre IELTS ( počúvanie , čítanie , hovorenie a písanie ) , ale aj zameranie sa na mikro zručnosti , ako je čítacie techniky a stratégie , pravopis , gramatika a rozprávacie  stratégie.

EAP EAP

Langports EAP je 12 týždenný kurz zameraní na prípravu študentov, ktori chcú zložiť skúšku IELTS, rovnako ako na vstup do university . Tento inovačný program dáva študentom najväčšiu šancu uspieť na vysokej škole . Študenti sa zameriavajú na oblasti ich záujmu , napr.ako  písať eseje ( akademické ulohy ) , ústnu prezentáciu , rýchle čitanie a ešte oveľa viac .

EAP Kurz je ideálny pre študentov , ktorí potrebujú používať angličtinu vo formálnom akademickom prostredí.

Služby pre študentov – Ubytovanie

Langports ponúka študentom výber kvalitných ubytovacích možností v bezpečnom a pokojnom prostredí .

Študenti si môžu vybrať z 3 možností hostiteľských rodín :
– Luxusná: jeden študent pre rodinu , vlastná kúpeľňa , raňajky a večera v cene
– Rodinná: dvaja študenti z rôznych národností , spoločná kúpeľňa , večera a raňajky v cene
– Samo zaobstaracia : neobmedzení počet študentov , spoločná kúpeľňa , obmedzená komunikácia s rodinou a bez jedla
Každý študent dostane profil o rodine pred ich príchodom.

Študentské domy sú tiež k dispozícii pre študentov s dvojlôžkovými a jednolôžkovými izbami.

Služby pre študentov – Aktivity

člen of aktivity tím povzbudzuje študentov k účasti na rozmanitých a rozsiahlych programoch  v oblasti športu , kultúry , cestovného ruchu a spoločenských akci v Langportských fakultách. Študenti si môžu vybrať medzi večernými, mimoškolských aktivitami, celodennými a víkendové výletmi.

Activity

Pracovné príležitosti

Práca počas alebo po štúdiu je jeden z dôvodov, prečo je Austrália obľúbenou destináciou pre zahraničnych študentov . Langports ponúka študentom profesionálnu podporu , ktoré im uľahčí si nájsť prácu v závislosti na ich vízových podmienkach . Langports tiež ponúka možnosti praxe a dobrovoľníckej práce.

Program získaj zprax :
Program Langports Angličtina + prax je skvelá príležitosť pre študentov získať praktické pracovné skúsenosti a pomôže vylepšiť ich pracovné možnosti . Oblastí práce k dispozícii sú Cestovný ruch a pohostinstvá, marketing , kvetinárstvo, vzdelanie atď.

Pomoc s prácou :
Pomoc s pracou je bezplatná služba navrhnutá v Langports na pomoc študentom s pracovnými alebo študentské vízumi si nájsť platenú prácu v Austrálii . Langports organizuje pravidelné pomocné semináre po škole a poskytuje užitočné a praktické informácie pre študentov o nájdení príležitostnej práce alebo práce na čiastočný úväzok.

Dobrovoľnícky program :
Študenti sa môžu zapojiť do dobrovoľníckej činnosti s  organizáciou našich partnerov v Austrálii . Tento dobrovoľnícký program je zameraný na prácu so zvieratami, deťmi a ľudmiso špeciálnymipotrebami a tiez pomože študentom získavať životné skúsenosti , naučiť sa nové zručnosti a vytvoriť účelný vplyvnaspoločnosť.